DasCoin debiutuje na CoinBene – jednej z największych giełd azjatyckich

DasCoin debiutuje na CoinBene – jednej z największych giełd azjatyckich

Opublikowany

DasCoin zadebiutował dziś na giełdzie CoinBene, zapewniając globalnej społeczności kryptowalutowej dostęp do kolejnego ważnego rynku i czyniąc następny krok ku dynamicznej ekspansji. Choć CoinBene funkcjonuje krócej niż jeden rok, systematycznie zajmuje wysoką pozycję w rankingu CoinMarketCap.

To niezwykle ważny krok dla waluty DasCoin (DASC), który dzięki  współpracy z CoinBene zdobędzie jeszcze silniejszą pozycję w świecie  kryptowalut. Wejście na giełdę CoinBene z siedzibą w Singapurze daje  możliwość obsługi rynków azjatyckich w lokalnych językach i walutach.

Jesteśmy bardzo podekscytowani debiutem, ponieważ teraz będziemy obecni już na pięciu giełdach publicznych. Obroty na CoinBene są bardzo wysokie. Co warto podkreślić, giełda umożliwia również handel w renminbi, czyli narodowej walucie Chin

powiedział Michael Mathias, prezes DasCoin.

Platforma tradingowa CoinBene jest piątą giełdą (po CoinFalcon, BTC-Alpha, EUBX, a ostatnio IDAX), na której można sprzedawać i kupować walutę DasCoin.

Cytując niezależną recenzję opublikowaną w serwisie Blockonomi.com:

CoinBene jako platforma jest stosunkowo prosta w obsłudze i ma znajomo wyglądający interfejs, podobny do innych platform transakcyjnych. Dzięki temu nowi użytkownicy będą mogli bez problemu zacząć z niej korzystać.

CoinBene jest dostępna dla użytkowników na całym świecie i funkcjonuje w wielu językach, dzięki czemu większość osób może korzystać z witryny w języku ojczystym lub w tym, w którym czuje się najlepiej. Domyślnym językiem jest chiński, ale można go zmienić na angielski, portugalski, wietnamski, malajski, hiszpański lub koreański.”

Udostępnij

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.