Szybkość Blockchaina DasCoin wzrasta o 100%

Szybkość Blockchaina DasCoin wzrasta o 100%

Opublikowany

Dwukrotnie szybszy blockchain DasCoin dołącza do grona najszybszych technologii blockchain na świecie.

DasCoin, czyli Waluta Zaufania i nośnik wartości w DasEkosystemie, osiągnął kolejny, ważny etap w swoim rozwoju – wdrożono w nim technologię Graphene, dzięki której blockchain DasCoin przetwarza bloki operacji dwukrotnie szybciej.  

Nowa prędkość przetwarzania jednego bloku operacji w tylko trzy sekundy czyni blockchain DasCoin jednym z najszybszych na świecie. Możliwość skalowania i szybkość przetwarzania to strategiczne cele zespołu rozwijającego DasCoin, które przyczynią się do wzrostu liczby operacji po udostępnieniu rozwiązania płatniczego w ekosystemie oraz coraz szersze wykorzystanie DasNet.

Szybkość blockchaina będzie zwiększana, aby pozostał najszybszym, najbardziej niezawodnym i najbezpieczniejszym systemem rozliczeniowym, zapewniającym najwyższej jakości usługi globalnej społeczności użytkowników.

To niesamowite osiągnięcie dla DasCoin i naszych deweloperów. Taki  wynik udało nam się osiągnąć dzięki zastosowaniu w naszym blockchainie  technologii Graphene. Staramy się podkreślić rolę DasCoin jako Waluty  Zaufania w nowej, cyfrowej gospodarce, a dzisiejsza wiadomość pomoże nam  sięgnąć po pozycję lidera rozwiązań płatniczych opartych na technologii  blockchain.

mówi Michael Mathias, CEO DasCoin.

Dzięki najwyższej klasy systemowi zarządzania technologii Graphene, która jest podstawą naszego blockchaina, udało się skonfigurować parametry operacyjne systemu do pracy niemal w czasie rzeczywistym. W przeciwieństwie do innych technologii, te zmiany można wprowadzić w całym systemie nawet bez konieczności aktualizacji oprogramowania po stronie klientów i na serwerach. Technologia Graphene umożliwia modyfikację kluczowych parametrów systemu, np. maksymalnego rozmiaru bloku, w jedynie 30 minut.

Blockchain DasCoin wyznaczył nowy standard jeszcze przed wdrożeniem tej technologii, przetwarzając bloki w tylko 6 sekund.  

Udostępnij

Powiązane artykuły
Wpływ społeczny i blockchain: Planowanie zrównoważonej przyszłości

temu

Zrównoważona odpowiedzialność za ludzi, planetę i zyski.  Kryptowaluty mają kluczowe znaczenie dla zrównoważonego globalnego rozwoju.
Michael Mathias podkreśla rolę Das33 we wspieraniu Celów Zrównoważonego Rozwoju ONZ

temu

Prezes DasCoin Michael Mathias powiedział podczas specjalnej konferencji dotyczącej Das33, która zbiegła się w czasie z 73. sesją Zgromadzenia Ogólnego Organizacji Narodów Zjednoczonych, że nowa platforma crowdsourcingowa oparta na technologii blockchain będzie wspierać realizację Celów Zrównoważonego Rozwoju ONZ.
DasCoin debiutuje na CoinBene – jednej z największych giełd azjatyckich

temu

DasCoin zadebiutował dziś na giełdzie CoinBene, zapewniając globalnej społeczności kryptowalutowej dostęp do kolejnego ważnego rynku i czyniąc następny krok ku dynamicznej ekspansji. Choć CoinBene funkcjonuje krócej niż jeden rok, systematycznie zajmuje wysoką pozycję w rankingu CoinMarketCap.
AlliancePay zapewnia płynność handlową kryptowalucie DasCoin

temu

Blair Baker, prezes AlliancePay, ogłosił, że pilotażowe rozwiązanie służące do dokonywania cyfrowych płatności, które jest wstępną wersją DasPay, po pierwszych 80 dniach funkcjonowania dowiodło tworzenia się płynności handlowej dla waluty DasCoin.. Podczas odbywając
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.