DasCoin wchodzi we współpracę z Blockfolio

DasCoin wchodzi we współpracę z Blockfolio

Opublikowany

Krótko po starcie obecności na CoinMarketCap, DasCoin (DASC) dołącza do grona kryptowalut dostępnych w specjalistycznym programie Blockfolio. Blockfolio to najpopularniejsza na świecie bezpłatna aplikacja mobilna do zarządzania portfelem kryptowalutowym, pozwalająca na śledzenie kursu wirtualnych walut na światowych giełdach.

Do najbardziej przydatnych funkcjonalności Blockfolio należy m.in. możliwość monitorowania kursów wymiany krypto w czasie rzeczywistym, śledzenie bilansu zysków i strat naszych inwestycji, czy stworzony w ostatnim czasie Blockfolio Signal – system alertów, dostarczający istotnych dla każdego inwestora informacji z rynku kryptowalut i blockchain. Aplikacja jest dostępna na Google Play oraz w App Store.

DasCoin notuje swoją obecność na łamach coraz większej liczby portali i programów przeznaczonych do monitorowania wirtualnych walut. Współpraca z Blockfolio to kolejny dla DasEkosystemu kamień milowy w drodze do integracji waluty zaufania DasCoin z globalnymi komponentami rynku fintech.

Debiut DasCoin w aplikacji Blockfolio ma miejsce na kilka tygodni przed DasPay i Das33, czyli przełomowych dla całego ekosystemu projektów, o których szerzej poinformujemy po 30 czerwca, czyli globalnym spotkaniu NetLeaders w Hiszpanii.

Udostępnij