DasCoin już na CoinMarketCap

DasCoin już na CoinMarketCap

Opublikowany

Po debiucie DasCoin na trzech giełdach zewnętrznych, który odbył się 27 kwietnia, waluta jest notowana na CoinMarketCap.

CoinMarketCap to jedna z czołowych, globalnych baz z notowaniami największych kryptowalut. Znajdziemy tam podstawowe informacje o walutach cyfrowych, listy notujących je giełd oraz codziennie aktualizowane kursy. Obecnie portal monitoruje 1600 kryptowalut oraz 200 giełd o łącznej kapitalizacji przekraczającej 400 mld USD. DasCoin, waluta zaufania, pojawiła się na Coinmarketcap.com niedługo po kwietniowym debiucie na trzech giełdach zewnętrznych: BTC Alpha, Coinfalcon i EUBX.

Bieżące notowania kursu DASC można śledzić pod tym adresem: https://coinmarketcap.com/currencies/dascoin/ lub za pośrednictwem aplikacji CoinMarketCap na iOS: https://apple.co/2KLoEjw

Udostępnij

Powiązane artykuły
Wpływ społeczny i blockchain: Planowanie zrównoważonej przyszłości

temu

Zrównoważona odpowiedzialność za ludzi, planetę i zyski.  Kryptowaluty mają kluczowe znaczenie dla zrównoważonego globalnego rozwoju.
Michael Mathias podkreśla rolę Das33 we wspieraniu Celów Zrównoważonego Rozwoju ONZ

temu

Prezes DasCoin Michael Mathias powiedział podczas specjalnej konferencji dotyczącej Das33, która zbiegła się w czasie z 73. sesją Zgromadzenia Ogólnego Organizacji Narodów Zjednoczonych, że nowa platforma crowdsourcingowa oparta na technologii blockchain będzie wspierać realizację Celów Zrównoważonego Rozwoju ONZ.
DasCoin debiutuje na CoinBene – jednej z największych giełd azjatyckich

temu

DasCoin zadebiutował dziś na giełdzie CoinBene, zapewniając globalnej społeczności kryptowalutowej dostęp do kolejnego ważnego rynku i czyniąc następny krok ku dynamicznej ekspansji. Choć CoinBene funkcjonuje krócej niż jeden rok, systematycznie zajmuje wysoką pozycję w rankingu CoinMarketCap.
AlliancePay zapewnia płynność handlową kryptowalucie DasCoin

temu

Blair Baker, prezes AlliancePay, ogłosił, że pilotażowe rozwiązanie służące do dokonywania cyfrowych płatności, które jest wstępną wersją DasPay, po pierwszych 80 dniach funkcjonowania dowiodło tworzenia się płynności handlowej dla waluty DasCoin.. Podczas odbywając
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.