Anna Hejka na Wolves Summit

Anna Hejka na Wolves Summit

Opublikowany

W dniach 10-11 kwietnia w Warszawie odbyła się 7. edycja konferencji Wolves Summit, w której udział wzięli inwestorzy, startupy, przedstawiciele korporacji oraz sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Panel dyskusyjny poświęcony nowym rozwiązaniom z dziedziny finansów i inwestycji Significant changes in investments due to the blockchain technology poprowadziła Anna Hejka z Heyka Capital Markets Group. W panelu wzięli udział Ethan Pierse z Borderless Ventures, A. Pierre Yurow, blockchain investor z Advisor & Entrepreneur oraz Jon Wooddin z Trivial.

 Uczestnicy panelu dyskutowali o zastosowaniu technologii blockchain i crowdfundingu w rozwoju przedsiębiorstw oraz możliwościach finansowania nowych biznesów za pomocą ICO (Initial Public Coin Offering) oraz Venture Capital.
IMG_1187.JPGIMG_1176.JPGIMG_1159.JPGIMG_1247.JPGIMG_1204.JPGIMG_1255.JPGIMG_1213.JPGIMG_1181.JPGIMG_1163.JPGIMG_1168.JPG

Udostępnij

Powiązane artykuły
Wpływ społeczny i blockchain: Planowanie zrównoważonej przyszłości

temu

Zrównoważona odpowiedzialność za ludzi, planetę i zyski.  Kryptowaluty mają kluczowe znaczenie dla zrównoważonego globalnego rozwoju.
Michael Mathias podkreśla rolę Das33 we wspieraniu Celów Zrównoważonego Rozwoju ONZ

temu

Prezes DasCoin Michael Mathias powiedział podczas specjalnej konferencji dotyczącej Das33, która zbiegła się w czasie z 73. sesją Zgromadzenia Ogólnego Organizacji Narodów Zjednoczonych, że nowa platforma crowdsourcingowa oparta na technologii blockchain będzie wspierać realizację Celów Zrównoważonego Rozwoju ONZ.
DasCoin debiutuje na CoinBene – jednej z największych giełd azjatyckich

temu

DasCoin zadebiutował dziś na giełdzie CoinBene, zapewniając globalnej społeczności kryptowalutowej dostęp do kolejnego ważnego rynku i czyniąc następny krok ku dynamicznej ekspansji. Choć CoinBene funkcjonuje krócej niż jeden rok, systematycznie zajmuje wysoką pozycję w rankingu CoinMarketCap.
AlliancePay zapewnia płynność handlową kryptowalucie DasCoin

temu

Blair Baker, prezes AlliancePay, ogłosił, że pilotażowe rozwiązanie służące do dokonywania cyfrowych płatności, które jest wstępną wersją DasPay, po pierwszych 80 dniach funkcjonowania dowiodło tworzenia się płynności handlowej dla waluty DasCoin.. Podczas odbywając
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.