Kod źródłowy DasCoin dostępny na GitHubie

Kod źródłowy DasCoin dostępny na GitHubie

Opublikowany

Zgodnie z zapowiedzią 1 kwietnia 2018 r. na platformie Github opublikowany został kod źródłowy dla łańcucha blockchain DasCoina. Na decyzję o publikacji wpłynął przyświecający firmie etos transparentności. Teraz każdy może zobaczyć kod będący podstawą blockchaina DasCoin, pobierając link z repozytorium GitHub.

Repozytorium kodu open source Github cieszy się popularnością zarówno wśród społeczności programistów blockchain jak i wiodących kryptowalut na świecie. Platforma wykorzystywana jest przez klientów, jako miejsce umożliwiające analizą kodu i jego weryfikacji przed podjęciem ewentualnej decyzji o współpracy czy zakupie.

Opublikowanie kodu sprawiło, że niemal wszystkie informacje na temat blockchaina DasCoin stały się publicznie dostępne. Łańcuch blockchain DasCoina bazuje na platformie Graphene firmy Bitshare i jest widoczny jako kod źródłowy C++. Blockchain DasCoina wprowadza niewielkie zmiany w rdzeniu Graphene, aby umożliwić dodawanie węzłów głównych. Jedyną częścią, która ze względu na ochronę bezpieczeństwa użytkowników pozostała prywatna jest architektura węzła. Inne adaptacje obejmują m.in. proces bicia („minting”) DasCoina, generowanie cykli oraz umożliwienie transferów pomiędzy NetLeaders i portfelem cyfrowym WebWallet.

Wierzymy, że unikalny model hybrydowy DasCoin, łączący najlepsze cechy zarówno scentralizowanych, jak i zdecentralizowanych struktur w sferze kryptowalut, okaże się przełomem dla naszej branży

– powiedział Michael Mathias, prezes DasCoin.

DasCoin będzie w dalszym ciągu publikować kod na GitHubie w nadchodzącym roku. Aby zobaczyć kod źródłowy DasCoin odwiedź stronę:

GitHub - techsolutions-ltd/dascoin-blockchain: The DasCoin blockchain project

GitHub is where people build software. More than 27 million people use GitHub to discover, fork, and contribute to over 80 million projects.

Udostępnij

Powiązane artykuły
Wpływ społeczny i blockchain: Planowanie zrównoważonej przyszłości

temu

Zrównoważona odpowiedzialność za ludzi, planetę i zyski.  Kryptowaluty mają kluczowe znaczenie dla zrównoważonego globalnego rozwoju.
Michael Mathias podkreśla rolę Das33 we wspieraniu Celów Zrównoważonego Rozwoju ONZ

temu

Prezes DasCoin Michael Mathias powiedział podczas specjalnej konferencji dotyczącej Das33, która zbiegła się w czasie z 73. sesją Zgromadzenia Ogólnego Organizacji Narodów Zjednoczonych, że nowa platforma crowdsourcingowa oparta na technologii blockchain będzie wspierać realizację Celów Zrównoważonego Rozwoju ONZ.
DasCoin debiutuje na CoinBene – jednej z największych giełd azjatyckich

temu

DasCoin zadebiutował dziś na giełdzie CoinBene, zapewniając globalnej społeczności kryptowalutowej dostęp do kolejnego ważnego rynku i czyniąc następny krok ku dynamicznej ekspansji. Choć CoinBene funkcjonuje krócej niż jeden rok, systematycznie zajmuje wysoką pozycję w rankingu CoinMarketCap.
AlliancePay zapewnia płynność handlową kryptowalucie DasCoin

temu

Blair Baker, prezes AlliancePay, ogłosił, że pilotażowe rozwiązanie służące do dokonywania cyfrowych płatności, które jest wstępną wersją DasPay, po pierwszych 80 dniach funkcjonowania dowiodło tworzenia się płynności handlowej dla waluty DasCoin.. Podczas odbywając
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.