100 000 sprzedanych licencji

100 000 sprzedanych licencji

Opublikowany

Firma Netleaders wchodząca w skład aliansu DasEcosystem przekroczyła poziom 100 000 sprzedanych licencji.

Spółka w ostatnim czasie organizowała szereg spotkań z serii Leadership Summits w Dubaju, Singapurze, Rio de Janeiro oraz wiele pomniejszych wydarzeń na całym świecie. Osiągnięcie sprzedaży na poziomie 100 000 licencji zbiega się w czasie z planowanym wprowadzeniem DasCoin na zewnętrzne giełdy publiczne. Odbędzie się to już 27 kwietnia 2018 roku. W związku z debiutem oraz zapowiadanym wdrożeniem oferty Blockchain as a Service i aplikacji DasPay, firma spodziewa się dalszego wzrostu zainteresowania zakupem licencji.


Oczywiście nie zatrzymamy się na 100 000. Liczymy, że pewnego dnia sprzedamy naszą 1.000.000 licencję. Rok 2018 może być rokiem istotnego wzrostu sprzedaży. Uruchomienie DasCoin na giełdach publicznych w dniu 27 kwietnia samo w sobie zwiększy znajomość marki i rozbudzi zainteresowanie ekosystemem DasEcosystem 

– komentuje, Richard Wright, Prezes Netleaders.

Udostępnij

Powiązane artykuły
Wpływ społeczny i blockchain: Planowanie zrównoważonej przyszłości

temu

Zrównoważona odpowiedzialność za ludzi, planetę i zyski.  Kryptowaluty mają kluczowe znaczenie dla zrównoważonego globalnego rozwoju.
Michael Mathias podkreśla rolę Das33 we wspieraniu Celów Zrównoważonego Rozwoju ONZ

temu

Prezes DasCoin Michael Mathias powiedział podczas specjalnej konferencji dotyczącej Das33, która zbiegła się w czasie z 73. sesją Zgromadzenia Ogólnego Organizacji Narodów Zjednoczonych, że nowa platforma crowdsourcingowa oparta na technologii blockchain będzie wspierać realizację Celów Zrównoważonego Rozwoju ONZ.
DasCoin debiutuje na CoinBene – jednej z największych giełd azjatyckich

temu

DasCoin zadebiutował dziś na giełdzie CoinBene, zapewniając globalnej społeczności kryptowalutowej dostęp do kolejnego ważnego rynku i czyniąc następny krok ku dynamicznej ekspansji. Choć CoinBene funkcjonuje krócej niż jeden rok, systematycznie zajmuje wysoką pozycję w rankingu CoinMarketCap.
AlliancePay zapewnia płynność handlową kryptowalucie DasCoin

temu

Blair Baker, prezes AlliancePay, ogłosił, że pilotażowe rozwiązanie służące do dokonywania cyfrowych płatności, które jest wstępną wersją DasPay, po pierwszych 80 dniach funkcjonowania dowiodło tworzenia się płynności handlowej dla waluty DasCoin.. Podczas odbywając
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.